Drony – fotografia lotnicza : zdjęcia z powietrza

Trudno uwierzyć, że technologia, która jeszcze jakiś czas temu kojarzona była z filmami science fiction staje się dostępna dla każdego z nas. Mowa tutaj o dronach, dzięki którym możemy wykonywać zdjęcia z powierza. Poza specjalistycznym, niebotycznie drogim sprzętem, na którego użytkowanie należy mieć odpowiednie pozwolenia na rynek wchodzi także coraz szerszy wybór dronów dla przeciętnego obywatela. Drony – fotografia lotnicza : zdjęcia z powietrza to przełom w fotografii, dzięki dronom mamy możliwość zrobienia zdjęć z nieosiągalnej dotąd perspektywy. Przykładem może być laureat konkursu na fotografię dronową – zdjęcie orła w locie uchwyconego z góry. Z takimi ujęciami nie poradziłby sobie fotograf w helikopterze. Dron jest cichszy i tańszy niż wielka maszyna. 
W ofercie sklepów pojawiają się także małe drony wyposażone w kamery i aparaty dla amatorów. Ich koszt jest coraz niższy a same drony coraz łatwiejsze w obsłudze. Zdjęcia z powietrza robione z pomocą dronów to przyszłość wielu gałęzi fotografii i prawdziwy przełom. 

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Dzień dobry, znajdujesz się na blogu Jarosława, czyli mnie! Jest to blog, który zajmuje się wszelako pojętą techniką. Od obiektywów, przez piloty, do konstrukcji telewizora! Co tylko zechcesz, od A do Z. Zbiór mojej wiedzy będzie powiększał się z dnia na dzień, i o wszystkim będę Cię informować na bierząco, abyś i Ty uczył się wraz ze mną!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)